Güncellendik :)

Güncellendik :)

Değerli müşterilerimiz,

20.11.2017 Tarihi itibari ile yenilenen sistemimiz ile daha güçlü yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’deki piyasalarda meydana gelen dalgalanmalar sebebiyle fiyatlarımızda güncelleme yapılmıştır. Kalitemiz ve hizmetimiz değerlendirildiğinde sizlere yine en uygun fiyatları sunmaya devam etmekteyiz.

Ayrıca, test paketlerimizde çok yoğun bir şekilde kötüye kullanım tespiti yaptığımız için test paketlerimiz bundan sonra çok uygun sembolik bir fiyatla ücretli olarak sunulmaktadır.

Destek ekibimiz yine her zamanki gibi 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Ancak, özellikle derbi maç yayınları sırasında tüm ekibimiz, müşterilerimize kesintisiz hizmet verilmesi için çalışmaktadır, kurulum veya bilgi alma gibi sorularınızın cevaplanması için maç yayınının bitmesini bekleyiniz, ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Destek ekibimiz, sorularınızı aciliyet ve önem sırasına göre cevaplamaktadır. Örneğin, web sitemizde birçok soruların cevapları bulunmaktadır. Web sitemizde cevabı bulunan sorularınızı yönelttiğinizde sorunuzun cevaplanma sırası geciktektedir. Bu yüzden öncelikle web sitemizi inceleyiniz ve sorularınızı daha sonrasında iletiniz.

LG ve Samsung Smart TV’nizin ayarlarının kurulumu dilerseniz ücretsiz olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Teknik ekip sırayla kurulum yaptığı için ortalama 5 dakika ile 3 saat arasında olmaktadır. Eğer bu sürede beklemek istemiyorsanız kurulumunuzu kendiniz de çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

12 Yıldır sizlere kesintisiz hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlerin önerileri ile kendimizi hergün daha da geliştirerek yolumuza devam ettik ve Türkiye’nin en büyük IPTV sunucusu olduk. Bu yolda kalitemize güvenerek bizlerle birlikte yıllardır yanımızda olan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

IPTV Evi Yönetim Ekibi

Share this post