Para Birimimiz Değişti

Para Birimimiz Değişti

Değerli müşterilerimiz;

IPTV Evi, sunucu bilgisayarları yurt dışı merkezli konumlardadır. Tüm işlemlerimiz yurt dışından yapılmaktadır. Bu sebeple, IPTV Evi’nin masrafları Euro para birimi üzerinden hesaplanmaktadır. Türkiye piyasasına hizmet vermeye başladığımızda mümkün olduğunca döviz kur farklarını sizlere yansıtmamak için çok çalıştık, uzun bir süre sizlere daha uygun fiyata TL kurunda hizmet verdik.

2018 Yılının ilk çeyreğinde meydana gelen döviz kurlarının fazla dalgalanması sebebi ile para birimimizi Euro olarak güncellemek gerekliliği ortaya çıktı. Bu sebeple, 17.04.2018 Tarihi itibari ile ödeme altyapımızın para birimi Euro olarak güncellendi. Artık ürünlerimiz Euro para birimi üzerinden satılmaktadır.

Müşterilerimiz daha önceki ödemelerini Euro olarak görüntüleyebilmektedir. Örneğin 50TL ödeme yapan müşterimiz panelden ödemesini 50€ olarak göreceklerdir. Paket kullanımı sağlayan müşterilerimizin herhangi bir değişiklik yapmalarına gerek yoktur. Paket yenilemesi yaparken yeni para biriminden ödeme yapacaklar.

Geçiş sürecimizi anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederiz.

IPTV Evi Yönetim Ekibi

Bu gönderiyi paylaş